KENDİNİZLE İLETİŞİME GEÇİN

Duygusal yükleriniz ağır mı geliyor? Kendinizi kötü mü hissediyorsunuz? Üstelik neden kötü hissettiğinizi bile bilmiyor musunuz? Aynı yanlışları hayatınızda, ilişkilerinizde sürekli tekrarlıyor musunuz? Kedi, köpek, uçak, yükseklik, karanlık ve böcekler gibi anlam veremediğiniz kaygılarınız mı var? Uyku sorununuz mu var? Bedeniniz size sesleniyor olabilir. Acaba duyuyor musunuz?

ÜSTESİNDEN GELİN

Travmalar, Fobiler, Takıntılar, Kaygılar, Panik Atak, Stres, Öfke kontrolü, Özgüven Sorunları, İletişim ve İlişki sorunları, Bağımlılıklar, Topluluk Önünde Konuşma... Bunların tamamını çözebileceğinizi biliyor musunuz?

En Çok Destek İstenen Konular

ENERJİ TEMİZLİĞİ
YAŞAM ANALİZİ

İLİŞKİ DANIŞMANLIĞI
TAROT DANIŞMANLIĞI

YAŞAM ANALİZİ SEANSI ASTROLOJİ, NUMEROLOJİ, AKRAFONOLOJİ VE TAROT DAN OLUŞUR.
İşte Bedenimiz

Sudaki Mucize

Vücudumuzun %60’ı sudan oluşuyor. su bizim ve tüm canlıların yaşam kaynağı. Gün içinde bol bol su tüketmek sağlığımız için önemli. İçme suyumuzu daha sağlıklı hale getirmek için bardağınızdaki suyu içmeden önce suya bütün içtenliğinizle “teşekkür ederim” deyin. Bu suyun lezzetinde büyük bir fark oluşturur. Ve bu esnada suda ortaya çıkan titreşimler güzel kristaller meydana getirirler. Masaru Emoto, Sudaki Mucize Kitabında bunu detaylarıyla anlatmaktadır. (Okumanızı tavsiye ederim.) Peki içeceğimiz suya söylediğimiz güzel bir kelime suyun kristallerini değiştirip güzelleştiriyor ve bize fayda sağlıyorsa, ortalama %60’ımızın su olduğunu düşündüğümüzde kendimize güzel şeyler söylemek, etrafımızdaki insanlara güzel şeyler söylemek bizi ve onları nasıl değiştirip güzelleştirecek tahmin edebilirsiniz. O halde, yaydığımız enerjiyi düzeltmeye başlamak için önce kendimize haksızlık etmekten ve kötü sözler kullanmaktan vazgeçip içtiğimiz ve içimizdeki suya güzel sözler söylemeye başlayalım.”

Katılımcı Görüşleri

Instagram Hesabımdan Son Paylaşımlar