Hakkımda

Merhaba ben, Yonca Doğan

1973 yılında İstanbul’da doğdum. Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme, Anadolu Üniversitesi İktisat bölümlerinin ardından University of Alberta Canada’ da yabancı dil eğitimimi tamamladım. Halen İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümüne devam ediyorum.

İş hayatına finans alanında başladım. Türkiye’nin önde gelen banka ve kurumlarında Finans ve Satış alanında çalıştım. Finans kariyerimin son 15 yılında Banka Şube Müdürlüğü ve Mali ve İdari İşler Müdürlüğü yaptım. Alanında uzman kuruluşlar tarafından verilen 100’ün üzerinde eğitim aldım. Yöneticiliğim esnasında ekiplerimin eğitimine ve gelişimine öncelik verdim. Kişinin kendi öz benliğini keşfetmesinin ve tanımasının hayatının anahtarı olduğunun keşfi ile kariyerime, Kişisel Gelişim üzerine devam etme kararıyla yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli kurumlardan eğitimlerimi tamamladım. Tüm eğitimlerimin sonucunda bireylere; kendi iç potansiyellerini ve güçlerini keşfetmeleri, ruh-beden-zihin uyumlarını sağlamaları ve dengeyi kurmaları için rehberlik ediyorum.

Kurumlara; kurumsal imajlarını güçlendirebilmeleri, kurum içi ve dışı iletişimlerini geliştirebilmeleri için odak noktasının “insan” olduğu bilinciyle, insanın değişip dönüştükçe, kurumların da değişip, dönüşeceği farkındalığıyla eğitimler veriyorum.

Koçluk, NLP, EFT, Enerji, Numeroloji, Akrafonoloji ve Astroloji v.b. tüm eğitimlerimi doğunun bilgeliği ve batının bilimini sentezleyerek kullanmayı tercih ediyorum.